שירותים
דף ראשי
שרתים ייעודיים
שירותי Co-Location
מיני-ייעודי/VPS/VDS
חבילות Resellers
אחסון Linux
אחסון Windows
MS-SQL Server
תעודות SSL
רכישת שמות Domain
מארזים לשרתים
יצירת
קישורי עזר / הורדות
צור קשר / תמיכה
אודות
תנאי שימוש
Secured Hosting Environment
Specialists

שרתי VPS / VDS / מיני-ייעודיים:   Secured Hosting Environment
The Industry Leaders in Secured Hosting Environment

     
 

שרתי VPS / VDS / מיני-ייעודיים

חבילת VPS

VPS1

חבילת VPS

VPS2

חבילת VPS

VPS3

חבילת VPS

VPS4

מערכת הפעלה

LINUX LINUX LINUX LINUX
זיכרון (RAM) 128MB 256MB 384MB 512MB

שטח דיסק כללי (ברוטו)

5GB 10GB 12GB 15GB
מקום משוער לאחסון אתרים (נטו) 1500MB 3500MB 5500MB 8500MB
כתובות אייפי כלולות 2 3 4 5
גישת SSH2 מלאה מלאה מלאה מלאה
גישת רוט ROOT מלאה מלאה מלאה מלאה
התקנה של תוכנות עצמאית  (לא כולל תמיכה ו/או התקנה ו/או הגדרות). מלאה מלאה מלאה מלאה
Reboot (אתחול) שרת באמצעות SSH2 לפי רצון בעל הVPS עצמאית עצמאית עצמאית עצמאית
הפרדה מלאה בין סביבות VPS שונות מלאה מלאה מלאה מלאה

מחיר בסיס לחודש

90 ש"ח 150 ש"ח 230 ש"ח 350 ש"ח
האם מתאים לאחסון אתרים לא מתאים מאד גבולי / מספר מועט של אתרים קטנים / לא מומלץ לאחסון אתרים מספר אתרים עם מסדי נתונים הקטנים מ-30 מגה מספר מורחב יותר של אתרים בינוניים
תוספת לוח ניהול דיירקט אדמין לחודש לא מתאים לאחסון אתרים 60 ש"ח 60 ש"ח 60 ש"ח
תוספת תחזוק שרת לאחסון אתרים עם Direct Admin לחודש -- 100 ש"ח 100 ש"ח 100 ש"ח
תוספת מקום גיבוי בשרת חיצוני (מומלץ) (גודל מקום של 50% מהמקום המשוער) 100 ש"ח 150 ש"ח 200 ש"ח 200ש"ח
הזמן עכשיו הזמן עכשיו הזמן עכשיו הזמן עכשיו
 
 

המחירים כוללים מע"מ כנדרש בחוק

 

השימוש בVPS הינו מיועד למפתחים ולאלו אשר מעוניינים בסביבה מוגנת ויציבה אשר אינה תלויה במשתמשים נוספים בשרת. באמצעות שימוש בVPS, המשתמש מקבל גישת ROOT מלאה בה הוא יכול להתקין כל תוכנה ברמת תפעול של של אדמין-שרת (ROOT).

בשימוש ב-VPS ניתן לבצע פעולת איתחול שרת מלאה הנדרשת לעדכוני קרנל. פעולת האיתחול (REBOOT) מתבצעת ברמת ה-VPS בלבד, כלומר אין לה השפעה על VPS אחרים המותקנים בשרת ולכן משתמש ה-ROOT יכול לבצע אותה עצמאית כאילו היה זה שרת ייעודי לחלוטין.

היתרון של שימוש בVPS הינו האפשרות להריץ מערכות שונות באמצעות חיבור SHELL (בפרוטוקול של SSH2 בדרך כלל) כמו שרתי רדיו, שרתי ווב, והתקנות שונות הדורשות גישות מלאות לשרת.

משתמשים אשר מעוניינים ב"פרטיות" המערכת וגישות מלאות אך אינם יכולים להרשות לעצמם שרת ייעודי, ימצאו שפיתרון באמצעות VPS הינו פיתרון מאד נוח המאפשר להם לקבל את כל היתרונות של שרת ייעודי, בשבריר מהמחיר המלא של שרת ייעודי מלא.

ההצעה כוללת מערכת הפעלה מסוג Enterprise Linux, CentOS 4.4. תחזוק של שירותי אחסון אתרים ניתן בתשלום נוסף של 100 ש"ח בחודש (לא כולל מע"מ). התחזוק של שירותי אחסון האתרים מחייב הזמנה של לוח בקרה מסוג דיירקט אדמין והתחזוקה כוללת תחזוק לשרתים המריצים רק אחסון אתרים.

אם השימוש בSWAP עובר את ה- 200MB המשמעות היא עלייה משמעותית בעומס המעבד והפסקת פעילות הVPS. במידה והשימוש ב-SWAP עובר את ה- 200MB, חשבון הVPS יופסק ועל המשתמש לשקול מעבר לVPS גדול יותר או מעבר לשרת ייעודי מלא.

מעוניינים במערכת הפעלה מסוג Windows 2016 Server Standard? אין בעיה, תוספת של $80 + מע"מ לחודש לכל אחת מהחבילות VPS. שימו לב שבחבילות ה-VPS עם Windows אנו לא מציעים לוחות בקרה ו/או תמיכה.
 
     
 

Secured Hosting EnVironment (SHEV).com מעניקה פתרונות מאובטחים  מהרמה הראשונה. בין אם שירותי דואר אלקטרוני (WebMail, IMAP4/POP3) וחבילות אחסון אתרים מאובטחים ובין אם שרתיים ייעודיים, חנויות וירטואליות או קידום אתרים, ב-SHEV.com שירותי אחסון אתרים מאובטחים - נושא האבטחה הוא בראש מעיננו.

שירותי אחסון אתרים וגיבויים דורשים מהירות, יציבות אמינות ואבטחה לאורך זמן. שילוב של טכנולוגיות מתקדמות במערכות מידע עם מנגנוני אבטחה לשרידות מידע ואבטחתו מאפשרים ל-SHEV.com שירותי אחסון אתרים מאובטחים להציע שרתים ייעודיים וחבילות אחסון מהרמה הראשונה.

אנו כה בטוחים ביכולת הטכנולוגיה המתקדמת שהושקעו בה משאבים רבים, שאנו מוכנים לקחת את האחריות ולהציע  100% שביעות רצון. כל משתמש חדש זכאי לשבועיים ניסיון מלאים של חבילות האחסון ללא כל התחייבות.

 

 

 

כל הזכויות שמורות 2008. שמות המותגים והכינויים המסחריים Microsoft, DELL, HP, INTEL, IBM שייכים לבעליהם החוקיים בהתאמה. מדריך בניית אתרים